Ne Giymek Gerek?

Yazlık Etek Kombinleri

Yazlık etek kombinleri yapabileceğimiz birbirinden güzel etekler raflarda yerini almaya başladı. Kışlık eteklerimizi dinlenmek üzere gardıropların tenha kısımlarına yerleştiriyoruz. Planlı yaşayan bayanların yazlık etek kombinlerini bir an evvel hazırlamaları gerekiyor. Sıcak havalarda etek kombinleri özellikle genç bayanların öncelikli tercihi oluyor. Modeller üzerinden değerlendirme yapmadan önce vücut yapımızla ilgili bazı hususları değerlendirmemiz gerekiyor.

Yazlık Etek Kombinleri için Kısa Etekler

Yazlık etek kombinleri hazırlamak için kısa etek almadan önce diz formumuza dikkat etmemiz gerekiyor. Aynanın karşısına geçtiğimizde kendimiz de karar verebiliriz buna veya bir uzman yardımı alabiliriz. Kıyafetlerimizi seçerken asıl hedefimiz kusurlu olarak algıladığımız bölgeleri gizlemek güzel olan bölgeleri ön plana çıkarmaktır. Etek seçerken diz formu bizim etek boyunu belirlememizde en önemli etken oluyor. Diz formumuzun uygun olduğuna karar verdiğimizde ekstra etek seçeneklerimiz bir anda çoğalıyor.

Yazlık Etek Kombinleri için Mini Etek Modelleri

Volanlı mini etek modelleri rahat kombinler yapmak için ideal bir seçenek. Siyah volanlı etekle kombin yapmak istediğimizde kısa tişörtler, krop bluz modelleri ve sweatshirt modelleri uygun olacaktır.

Volanlı mini kot etek spor kombinler yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Kloş etek altına hafif topuklu veya spor ayakkabı ile kombini tamamlayabiliriz. İnce burunlu ayakkabılar sizin olduğunuzdan daha uzun görünmenizi sağlayacaktır. Bacaklarımızı ince gösteren opak çorap modelleri de kombin yaparken mutlaka aklımızda olmalı. Serin akşamlarda yazlık etek kombini üzerine ince ceketler veya yelekler alarak hoş görünmeye devam edebiliriz.

Kloş etek altına giyeceğiniz sivri burunlu topuklu ayakkabılar bacaklarınızı daha ince ve sizi daha uzun gösterecektir. Serin havalarda kombininizi tamamlamak için ince kısa ceketleri kullanabilirsiniz.

Krop bluz ve kloş etek kombini yaparken göbek deliğimizi göstermeden daha çok mide dekoltesi denilen tarzda kısa bluz modeli seçmek doğru olacaktır.

Mini etek modeli ile aşırı dekolteli bluz kombinleri yapmaktan kaçınmak iyi bir tercih olacaktır. Asil bir görüntü yakalamak istiyorsak doğru tercih vücudumuzun tek bir bölgesinde dekolte kullanmak olacaktır.

Yazlık Etek Kombinleri için Diz Altı Etek Modelleri

Diz altı etek modelleri genellikle diz formunu kapatmak isteyen bayanların öncelikli tercihi olabilir. Kalem etek modeli vücuda oturan yapısıyla hoş bir görüntü elde etmemizi sağlar. Alt bedenimizin daha ince görünmesini istiyorsak mat kumaşlardan yapılan siyah kalem etek modeli bize istediğimiz görünümü sağlayacaktır.

Diz altı etek modelleri genellikle diz formunu kapatmak isteyen bayanların öncelikli tercihi.

Kalem etek üzerine giyebileceğimiz modeller krop bluzlar olabilir. Düz renk etek üzerine desenli bir bluz tercih edebiliriz. Desenli bir etek üzerine sade bluz kombini de güzel olacaktır. Tül detaylı bluz veya dantel bluz modelleri kalem etek kombinleri yapmak için güzel olacaktır. Kalem etek üzerine aşırıya kaçmadan seçilecek dekolteli bluz modeli de kullanılabilir.

Desenli kalem etek üzerine sade bluz kombini hoş ve ince görünmenizi sağlayacaktır.

Kalem etek üzerine kısa kot gömlek kombini yapabilirsiniz. Kısa kot gömlek ile tayt veya skinny pantolon kombini yapmanız da mümkün olacaktır.

Kalem etek kullanırken mutlaka yüksek topuklu ayakkabı modeli tercih edilmeli. Stiletto ayakkabı doğru tercih olacaktır. Kısa topuklu ayakkabı veya babet kullanımından kaçınmak gerekiyor.

Kalem etek altına mutlaka topuklu ayakkabı giymelisiniz.

 

Pileli ara boy etek modelleri genelde zayıf bayanların seçmesine uygundur. Zayıf bayanların kullanabileceği bir diğer model de balon etek modeli. Basenleri geniş olan bayanlar midi boy etekler içinden pileli etekleri kullanmaktan çekinmelidir.

Pileli ara boy etek modelleri genelde zayıf bayanların seçmesine uygundur.

Yazlık Etek Kombinleri için Uzun Etek Modelleri

Uzun etek modeli tercih ederken boyunuza takılmamanız gerekiyor. Doğru kombinle minyon bayanlarda uzun etekleri rahatlıkla kullanabilir. Topuklu ayakkabı ile rahatlıkla kullanacağımız plise etek hem olduğumuzdan daha uzun görünmemizi hem de isteğimize bağlı dekolteli bluz kombini yapmamızı sağlayacaktır.

Topuklu ayakkabı ile rahatlıkla kullanacağımız plise etek hem olduğumuzdan daha uzun görünmemizi hem de isteğimize bağlı dekolteli bluz kombini yapmamızı sağlayacaktır.

Mat kumaşla yapılan ve koyu renk tercih edilen siyah balık etek daha zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Balık etek üzerine giyilecek dantelli bluz modeli ve taşlı bluz modeli kombinler hoş ve zarif bir kombin sağlayacaktır.

Balık Etek Üzerine Dekolteli ve Taşlı Bluzla Kombin Yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir