ModaPiyasa.com, web sitesini ziyaret ettiğiniz için size teşekkür eder.

ModaPiyasa.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir.
Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili satıcıdan veya mağazadan alınmalıdır.

Kullanım koşulları, yasal uyarı ve telif hakkı

Kullanım koşulları

Aşağıdaki noktalar ModaPiyasa.com web sitesinin kullanım koşullarını belirlemektedir.

Yasal uyarı

ModaPiyasa.com bu web sitesinde verilen bilginin tamlığı ve güncelliği anlamında sorumlu değildir.
Tüm çabalarımıza karşın, web sitesinde verdiğimiz yazılı bilgiler, görseller ve üçüncü taraf linkleri
doğruluğunu ve/veya güncelliğini yitirmiş olabilirler.
Benzer şeklide web sitesindeki olası hatalar veya eksikliklerden dolayı da ModaPiyasa.com sorumlu tutulamaz.

Web sitemizde yayınlanan bilgiler ışığında alacağınız her türlü kararın sorumluluğu tarafınıza aittir.
ModaPiyasa.com, bu web sitesindeki bilgiye erişiminiz, kullanımınız veya yorumlamanız neticesinde uğrayabileceğiniz olası zararlardan sorumlu değildir.
Her halükarda, ModaPiyasa.com, bu web sitesini ziyaretiniz esnasında tespit edeceğiniz hata ve eksikleri, modapiyasa@gmail.com e-posta adresine bildirmenizi rica eder.

Bu web sitesinin telif hakkı

Bu web sitesinin 3.parti web sitelerinden alınan dışındaki, tasarımı, içeriği, görselleri ve indirilebilir (taşınabilir doküman formatındaki-PDF) belgelerin telif hakkı modapiyasa.com’a aittir.
Tüm hakları saklıdır. Web sitemizi ziyaretiniz boyunca geçerli tüm telif yasalarına uygun davranmak ile mükellefsiniz.
Telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilir veya yazıcı çıkışını alabilirsiniz.

Modapiyasa.com, web sitemize erişiminize imkân tanıyan ve/veya sitemizdeki linkler üzerinden eriştiğiniz üçüncü taraf sitelerinin ve onların linklerinin içeriğinden dolayı sorumlu değildir.

Bu web sitemizin farklı bölümlerinde, bilgi içeriğini genel anlamda yararlı bulduğumuz veya içeriği açısından web sitemiz ile paralelliği olduğunu düşündüğümüz üçüncü taraf web sitelerine link vermiş bulunuyoruz.
Bu linklerin varlığı, link verdiğimiz web sitelerinin içeriğinin tarafımızca kontrol edildiği veya onaylandığı anlamını taşımaz. Keza bazı durumlarda bu linkler ziyaretçilerimizi, Modapiyasa.com web sitesinde yayınlanan bilgi ve görüşlere aykırı bilgi ve görüşlerin yer aldığı web sitelerine de ulaştırabilirler.

Geçerli hukuk

Yukarıda tarif edilen genel çerçeve dahilinde, bu web sitesini ziyaretiniz, kullanımınız ve malzeme indirmeleriniz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
Bu kullanım sonucunda oluşacak her türlü uyuşmazlıklarda hallerinde Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri yetkilidir.

Sitemizde yayınlanan her türlü bilgi, belge, görsel vb içeriğin yayından kaldırılması ile ilgili talepleriniz 5 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Modapiyasa.com‘da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.