Benimsinbutik Mağaza

benimsinbutik, instagram üzerinden satış yapan butiklerden bir başkası.  Bayan giyim üzerine faaliyet gösteren benimsinbutik,  abiye tarzı ürünler satıyor. Sattığı ürünlerin başında şık tasarım midi boy elbiseler, düğün elbiseleri, nişan elbiseleri, mezuniyet elbiseleri yer alıyor. Bunun yanında butiğin spor elbise ürünleri de mevcut.

benimsinbutik DM'den mesaj almıyor. Satışlarını Whatsapp üzerinden yürütmekte. Aldığı siparişleri 2-4 iş günü arasında ulaştırmayı hedefliyor.

"Şeffaf Kargo" mottosuyla siparişlerini hızlı ve güven veren bir şekilde müşterilerine ulaştırmayı amaçlayan benimsinbutik, instagram hikayelerinde müşteri memnuniyetini gösteren paylaşımlar yapıyor. Belirli aralıklarla çekilişler düzenleyen mağaza müşterilerine ücretsiz hediyeler gönderiyor. Butik yaptığı paylaşımları en çok beğenen, en çok paylaşan ve en çok yorum yazan takipçileri arasından seçim yapıyor.

benimsinbutik için Kapıda Ödeme imkanı var.

Beden Değişimi mümkün ancak bazı ürünleri için süre sınırı koyuyor.

Sipariş vermek ve soru sormak için Whatsapp : 0544 262 21 68 hattı kullanılıyor.

Butik Paylaşım Görseli

İnstagram butiklerinden alışveriş yaparken dikkat etmeniz gerekenler :

1- Sipariş vermeden önce ürünü gerçekten beğenip beğenmediğinize emin olmalısınız.

2- Sipariş vermeden önce alışveriş yapmak istediğiniz butiği bir süre takip etmeniz önemli. Butik takibi yaparken dikkat edeceğiniz önemli  detaylar:

  1. Şipariş vermek istediğiniz butiğin ürünleri altında gerçek yorumlar var mı?
  2. Eğer yorum göremiyorsanız butik yorumları kapamış veya siliyor olabilir.
  3. Eğer yorumlar kapalıysa butiğe almayı düşündüğünüz kıyafetle ilgili detaylı sorular yöneltin. Yeterli bilgiyi zamanında alabiliyorsanız bu, butiğin sattığı ürüne hakim olduğunu ve sorulara zamanında cevap verdiğini gösterir. Zamanında ve yeterli bilgi verilmiyorsa aklınıza gelmesi gereken " ürünü satarken sizinle zamanında ilgilenmeyen bir butik , satın aldığınız ürünle ilgili sorun çıkması durumunda size mağduriyet yaşatabilir."
  4. Yorumları kapatmayan bir butik olumsuz yorumların tamamını yazılır yazılmaz engelleyemeyeceği için sıkı bir takiple araştırdığınız butikle ilgili olumsuz yorum yapan bir müşteri yorumunu mutlaka görürsünüz. Olumsuz yorum sahibine butikle ilgili nasıl bir sorun yaşadığını DM (Direk Mesaj) göndererek sorabilirsiniz.
  5. Mağaza adresi olan butikler her zaman düzgün çalışmayabilir. Çok beğendiğiniz bir ürün olduğu takdirde yakınsa gidip ürünü yerinde görmeniz ve deneyerek almanız daha güvenli olacaktır.
  6. Butiklerin ürünlerine aldığı yorumlar ve beğeniler her zaman gerçekçi olmayabilir. İnstagram hesapları ve paylaşımları için beğeni ve yorum satın almak mümkün.

 

3- Her ürün için kargo, değişim ve iade durumlarını tek tek sormanız faydanıza olacaktır.

4- Aldığınız ürünün fiyatına göre kargo ücretini mağazalar karşılayabiliyor bu nedenle sipariş verirken kargo ücretinin ürün fiyatına dahil olup olmadığını sormalısınız.

5- Butikler bazen sadece beden değişimi yapmaktadır. Aldığınız ürün küçük veya büyük gelirse bunu değiştirmek için firmanın elinde farklı bedenlerde ürün var mı önceden sormanızda fayda vardır.

6- Bazı İnstagram butikleri beden değişimine ilave olarak model değişimini de yapmaktadır. Size gelen ürünü beğenmezseniz farklı bir ürünü seçip almanız konusunda size yardımcı olacaklardır.

7- Değişim süreçlerinde kargo ücreti alıcıya ait olacağı için alışveriş onayı vermeden önce emin olmanız sizi ekstra kargo maliyetinden kurtaracaktır.

8- İnstagram butiklerinin neredeyse tamamı iade kabul etmemekte. Eğer alacağınız ürünü herhangi bir nedenden ötürü beğenmez ve iade etmek isterseniz bu kabul edilmez. Sorun yaşamamak için her alışverişinizden önce şartları görüşmenizde fayda var.

 

 

Eğer siz de instagram üzerinden bir butik açıp ürünlerini sosyal medyada satmak isterseniz, yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. "Yook, benim zaten bir butik instagram hesabım var, ancak ürünlerimi detaylı bir şekilde sergilemekte zorlanıyorum" diyorsanız, sizi butik katılım formumuzu doldurmaya davet ediyoruz 🙂

Güzel ve tatlı alışverişler 😉

 

instagramdan para kazanma

Benimsinbutik Mağazasının Ürünleri