Yaratıcı İş Fikirleri

En İyi 10 Instagram Butik Hesabı

En İyi 10 İnstagram Butik Hesabı

instagram butik açma ve instagramdan para kazanma yolları ile yaratıcı iş fikirleri konularından bir önceki makalemizde bahsetmiştik. Makalemize buradan buradan ulaşabilirsiniz. Bu makalemizde ise sizlerle instagramdan para kazanma yollarında ilham olabilecek, inceleme fırsatı bulabileceğiniz en iyi 10 instagram butik hesabını paylaşacağız.

Eğer sizde yaratıcı iş fikirleri arasında butik açma fikrine pozitif bakıyorsanız doğru yerdesiniz diyebiliriz.

Internetten para kazanma makalesini buradan okuyabilirsiniz. İnstagram Butik Açma

Deniz Butik Instagram Butik

Editörlerimiz tarafından yapılan seçimlerde en iyi butik hesaplarından birisi olan Deniz Butik makalemizi yayınladığımız gün itibariyle 1.7 milyon takipçi ve 18 bin gönderiye sahiptir.  Deniz Butik Instagram fotoğraflarını ve videolarını görmek için arama bölümüne @denizbutikk yazarak inceleyebilirsiniz.

Deniz butik instagram

Deniz Butik Instagram Butiği

Deniz butik hesabını incelediğinizde göreceksiniz ki birçok güncel abiye elbise modelleri vardır. Özel günlerde kadınların kurtarıcısı olan siyah elbise modellerinden tutun da hayatına minik detaylar katarak vamp görünmek isteyen kadınların seçimi olan leopar elbise seçenekleri de bulunmaktadır. Küçük bir ipucu vermek gerekirse leopar elbise seven bütün kadınlar bu desenin zorluğunu iyi bilmektedir. Eğer sizde butik açmak niyetindeyseniz leopar elbise kombinleri hazırlayarak dikkat çekebilirsiniz. Veya siyah elbise kombinleri ile farklı bakış açıları oluşturarak tercih edilen butik hesaplarından birisi olmayı başarırsınız. Unutulmamalıdır ki instagramdan para kazanmak istiyorsanız ve bir adım öne çıkmak istiyorsanız iyi bir araştırma ve güncellik çok önemlidir.

Modapiyasada bulunan leopar desenli ürünlere buradan ulaşabilirsiniz. Leopar Desenli Ürünler

Deniz Butik instagram hesabına linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Deniz Butik Instagram Hesabı

Lavinya Butik

En iyi butik hesaplarından bir diğeri ise Lavinya Butik aynı zamanda bir mağazaya sahiptir. ”Bir önceki yazımızda bahsettiğimiz gibi ana sayfada kargo bilgileri, değişip/iade detayları açıkça belirtilmiştir. İnstagramdan para kazanma yollarının en önemli kısımlarından birisi açık ve anlaşılır olmaktır.” Lavinya Butik makalemizi yayınladığımız gün itibariyle 170 bin takipçili 2828 gönderiye sahip bir butik hesabıdır. Eğer bu butik hesabını incelemek isterseniz instagramdan arama bölümüne @lavinyaa_butik yazıp hesabı takip ederek inceleyebilirsiniz.

Lavinya Butik İnstagram Butiği

Lavinya Butik İnstagram Butik

Yalnızca ürünleri ile değil kombinleri ve fotoğrafların netliği ile de insanı kendine çeken bir butik olduğunu söylemek yalnış olmaz. Yalnızca yazlık kıyafet kombinlerine değil aynı zamanda şık ve davetlerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz kıyafetlerede sahip olan bir butik hesabı olduğunu söyleyebiliriz.

Düz siyah elbiseler, yazlık şort- bluz kombinleri, yazlık elbise modelleri, şık gece elbiseleri, uzun elbiseler, kısa elbiseler, çiçek detaylı elbiseler ile oldukça zarif ve eğlenceleri modellere sahip bu instagram butik hesabı size fikir verebilir.

Lavinya Butik instagram hesabına linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Lavinya Butik Instagram

Modapiyasada bulunan Siyah Elbise ürünlere buradan ulaşabilirsiniz. Siyah Elbiseler 

Moda Alâ Butik

En iyi instagram butik hesapları arasında olan bir diğer instagram butik hesabımız Moda Ala Butik. Moda Ala Butik daha çok tesettür giyim üzerine oluşturulmuş bir hesaptır. Aynı zamanda bir e-ticaret sayfasına sahip olan Moda Ala Butik İstanbul’da bir mağazaya sahiptir. Makalemizi yayınladığımız gün itibariyle  760 bin takipçi ve 7565 gönderiye sahip olan bu butik hesabımız instagramdan  para kazanma hedefi olan ve tesettür giyim üzerine butik açmak isteyen okuyucularımıza güzel fikirler verecektir.

Moda Ala Butik İnstagram Butik

Moda Alâ Butik İnstagram

Tesettür giyim butik hesapların arasındaki en iyi butik hesabı olan Moda Ala Butik’te tesettür elbise modelleri, tesettür abiye elbise modelleri, spor pantolon-tunik kombinleri, şık ve zarif pantolon-tunik kombinleri, etek-bluz kombinleri ile görsel bir şölen oluşturan bu butik hesabını inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Modapiyasada bulunan Tesettür Ürünleri için buradan ulaşabilirsiniz. Tesettür Ürünleri

Moda Ala Butik hesabına linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Moda Alâ Butik Instagram

Ekim Butik

En iyi butik hesapları arasında olan Ekim Butik makalemizi yayınladığımız tarih itibariyle 232 bin takipçili 589 gönderiye sahiptir. Eğer Ekim Butik’in gönderilerini incelemek isterseniz instagramdan arama bölümüne @ekimbutik yazarak inceleyebilirsiniz.

Ekim Butik İnstagram Butik

Ekim Butik İnstagram Butik

Çoğunlukla günlük spor ve şık tarzıyla karşımıza çıkan bu butik hesabını incelediğinizde göreceksiniz ki tek bir tarzı benimsemiştir. Bu da bu tarzı benimsemiş insanların ilgi oldağı haline gelmesini sağlamıştır. Ekim Butik’in bir de kendine ait bir e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Bu da butik hesaplarının daha güvenilir olmasını sağlamaktadır.

Ekim butik hesabına linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Ekim Butik Instagram

Marmara Butik

En iyi butik hesaplarından biri olan Marmara Butik hesabı aynı zamanda Elbise Butik Gökhan Kozak adıyla tanıyor olabilirsiniz. Marmara instagram Butik hesabını instagramdan arama bölümüne @marmara_butik yazarak bulabilirsiniz. Makalemizi yayınladığımız tarih itibariyle 145 bin takipçi ve 6202 gönderiye sahip butik hesabını incelediğinizde genellikle elbise satışı yaptığını göreceksiniz. Sayfayı incelerken dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi hep söylediğimiz gibi açık ve anlaşılır olmasıdır. Ayrıca modayı ve trendleri takip ettiğini göreceksiniz. Yenilikçi ve güncel olmak her zaman sizleri bir adım öteye taşıyacaktır.

Marmara Butik Instagram

Gökhan Kozak Marmara Butik Instagram

Abiye elbise almak isteyen alıcıların bu siteye yönelmesini sağlayan en önemli unsur trendlere uygunluğudur. Bu nedenle eğer sizde instagramdan para kazanmak istiyorsanız, hep söylediğimiz gibi sürekli araştırıyor ve modaya uyum sağlıyor olmanız gerekmektedir.

Modapiyasada bulunan sizler için seçtiğimiz elbise modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Elbise Modelleri

Marmara butik hesabına linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Marmara Butik Instagram Hesabı

Safari Butik

En iyi butik hesaplarımızdan bir diğeri olan Safari Butik’de tesettür elbise sayfalarındandır. Safari Butik hesabını instagramdan arama bölümüne @butik_safari yazarak bulabilirsiniz.  363.1b Takipçi, 8938 gönderi sayısına sahip butik hesabı birbirinden şık kombinlerle karşımıza çıkmaktadır. Eğer siz de yaratıcı iş fikirleri arasında butik açma fikrine pozitif bakıyorsanız ve amacınız tesettür elbise satmaksa tam ufkunuzu açacağına inandığımız bir instagram butik hesabıyla tanıştırıyoruz sizleri.

Safari Butik İnstagram

Safari Butik İnstagram Butik

Safari butik hesabını incelerken göreceksiniz ki açık ve anlaşılır kargo bilgileri, değişim/iptal seçenekleri bir hesap. Ayrıca bir de kendine ait bir shopier sayfası bulunmaktadır. Tesettür abiye elbiseler, tesettür elbiseler, tunik-pantolon kombinleri çok zarif ve modaya uygun. Ayrıca ürün fotoğrafları net ve güzeldir.

Modapiyasada bulunan sizler için seçtiğimiz tunik pantolon takım modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Tunik Pantolon Takım Modelleri

Safari butik hesabına linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Safari Butik Instagram Hesabı

Kardeşler Butik

Kardeşler butik hesabı yine tesettür giyim konusunda satış yapmaktadır. Kardeşler butik hesabına instagramdan arama kısmına @kardeslerbuutiik yazarak ulaşabilirsiniz. Takipçi sayısı 72 bin ve 947 gönderi adedine sahip bu butik hesabını incelediğinizde, diğer bahsettiğimiz butik hesapları ürün portföyü gibi açık ve anlaşılırdır. Sayfadaki ürünlerin fotoğrafları net ve güzeldir. Ayrıca bir de kendine ait bir e-ticaret sitesi vardır.

Kardeşler Butik İnstagram

Kardeşler Butik instagram Butik

Sayfayı incelediğiniz zaman göreceksiniz ki diğer butiklerde incelediğimiz gibi trendleri yakından takip eden ve güncel ürünler paylaşan bir butik hesabıdır.

Şık kombin ve elbiselerin yanı sıra spor kombinlere de yer vermiş olması tercih edilme olasılığını artırmış olduğunu düşünmekteyiz.

Kardeşler butik hesabına linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Kardeşler Butik Instagram Hesabı

Vanilya Butik

En iyi 10 butik hesapları içinde yer alan Vanilya Butik 514 bin takipçi ve 23 bin gönderiye sahip olan butik Vanilya elbise satışı üzerine yoğunlaşmıştır. Düğün elbisesi, kına elbisesi, nişan elbisei, mezuniyet elbisesi arayan kullanıcıların yoğun olarak kullandıkları bir hesap olduğunu düşünmekteyim.  İncelediğinizde göreceksiniz ki diğer butiklerde olduğu gibi açık ve anlaşılır olarak şartlarını belirtmiştir.

Vanilya Butik İnstagram

Butik Vanilya instagram

Kullanıcı memnuniyet mesajlarının paylaşılması pozitif bir etki bıraktığını düşünmekteyim. Unutmayın ki kaliteli ve güncel ürünler satmak, alıcının güvenini kazanmak instagramdan para kazanmanın en temel taşlarından birisidir. Kullanıcının beğenisi almak, tekrar alışveriş yapmasının yanında size yeni kullanıcılar kazandırır.

Bu sayfada kadınların vazgeçilmezi siyah elbise, beyaz elbise, uzun elbise, mini elbise vs olmak üzere tüm ihtiyaçlara, tüm zevklere yönelik ürün pazarlaması olduğunu görüyoruz. Bu da kullanıcıların bu butik hesabını tercih etmesine neden olacağını düşünüyoruz.

Vanilya butik hesabına aşağıdaki linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Vanilya Butik İnstagram Hesabı

Moda Selvim Instagram Butik

Tesettür elbise satışı yapan bu butik hesabı; en iyi 10 butik arasında yer almış bulunmaktadır. Bu butik hesabı instagramdan arama kısmına @modaselvim yazarak aratıp inceleyebilirsiniz. Siteyi incelediğiniz zaman sizlerde göreceksiniz ki iptal/iade veya kargo bilgileri belirtilmemiştir. Fakat bunun sebebi butik hesabından takip edip alışveriş için e-ticaret sitesine yönlendiriliyor olmanız.

Modaselvim instagram Butik

ModaSelvim instagram Butik

1.7 milyon takipçi ve 30 bin üzerinde gönderiye sahip Moda Selvim butik hesabı, zaten varolan e-ticaret sitesindeki ürünlerini instagramda da paylaşarak ürün pazarlamasını iyi bir şekilde yaptığını düşünmekteyiz. Eğer sizin de bir markanız ve e-ticaret siteniz varsa, butik açma ve ürünlerinizi bu alanda tanıtmak da yaratıcı iş fikirleri konusunda çok mantıklı bir adım olacaktır.

Siteyi incelediğimizde ürün fotoğraflarının çok net ve güzel görünmesi çekiciliğinin artmasına neden olduğunu görüyoruz. Ayrıca kombinlerin birbiri ile uyumu ve trendlerin takipedilerek ona göre ürün satışı yapılması kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Aradığınız ürün gruplarının hikayelerinin gruplandırılmış olması da kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır. Tesettür abiye elbise, tesettür elbise, tunik-pantolon kombinleri vs kullanıcıların aradığı herşeyi bu butik hesabından bulabilecek olması da kullanıcıların uğrak noktası haline gelmesini sağlamaktadır.

Moda Selvim butik hesabına aşağıdaki linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Moda Selvim Instagram Hesabı

Zoom Butik

En iyi 10 butik hesaplarından Zoom Butik sizler için inceleyeceğimiz son butik hesabıdır. 288 bin takipçili 2578 adet gönderiye sahip olan Zoom Butik daha çok rahat ve spor giyim tarzını benimsemiş kadınların alışveriş yaptığı bir butik hesabı olduğunu düşünüyoruz. Aslında bu giyim tarzını sokak modası diye nitelendirsek hata etmiş sayılmayız. Son zamanlarda oldukça popüler olan sokak modası günümüz kadınların nerdeyse hepsi tarafından benimsenmiştir. Günlük hayatta hem şık ve eğlenceli hemde rahat olmak isteyen kadınlar bu tarz elbiseve kombinleri kullanarak güzel bir tarzı yakalamış olduklarını düşünüyorum.

Zoom Butik İnstagram Butik

Zoom Butik instagram Butik

Arz-talep dengesine uyumlu ürünler pazarlamak ve intagramdan para kazanma yollarını bu şekilde değerlendirmek isteyen girişimcilere önerebileceğim bir pazardır.

Zoom butik hesabına gelecek olursak anasayfada kargo ve sipariş bilgilerinin, iptal/iade konularının açık ve anlaşılır bir şekilde yazılmış olması, kendisine ait bir e-ticaret sayfasının olması sayfanın güvenilirliğine pozitif bir etki katmıştır. Kaliteli fotoğraflar çekmesi ve elbiselerin kırışık olmaması kullanıcıyı kendine çekmektedir. Modapiyasa ekibi olarak ürünlerin bir manken aracılığıyla tanıtılmasının daha pozitif getirileri olacağı kanaatindeyiz.

Zoom butik hesabına linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Zoom Butik Instagram Hesabı

Modapiyasa Instagram Butik Sahiplerinin Yanında

Konuyla ilgili henüz okumadıysanız instagram butik açma ve internetten para kazanmayı anlattığımız makalemizi okumak isteyebilirsiniz. Internetten para kazanma, butik açma makalesini buradan okuyabilirsiniz. İnstagram Butik Açma

Sonuç olarak eğer sizlerde yaratıcı iş fikirleri arasında butik açma niyetindeyseniz, instagramdan para kazanmak istiyorsanız yukarıdaki bilgiler ışığında bunu başarabileceğinize inanıyorum. İyi bir araştırma ve trend takibi, gelişimlere açık olma, çokça gayret ve çalışmayla instagramdan para kazanma o kadar da uzak bir fikir değil.

Modapiyasa Instagram Butik Başvurusu İçin Ne Yapmalısınız ?

Modapiyasa ekibi her zaman butiklerin yanında. Bizler inanıyoruz ki iyi işler yapan butikler büyük e-ticaret siteleri karşısında ürünlerini daha düzenli, daha kolay erişilebilir yayınladıklarında başarılarını arttıracaktır. Sizde ürün portföyünüze güveniyor,  ürünlerinizi daha çok kişiye ulaştırmak isytiyorsanız butik başvuru bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı zamanda her türlü sorunuz ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Butik Başvurusu için buradan : Modapiyasa Butik Başvuru Formu

İletişime geçmek için buradan : Modapiyasa İletişim Formu

Dipnot 1: Moda Piyasa ekibi olarak yukarda bahsettiğimiz butik hesaplarıyla ilgili yaşadığınız veya yaşayacağınız  herhangi bir aksaklık modapiyasa ekibinin sorumluluğunda değildir. Amacımız yalnızca İnstagramdan para kazanma hedefi olan kişi veya kişilere takip ve gönderi sayısı fazla instagram hesaplarını tanıtarak inceleme fırsatı sunmaktır.

Dipnot 2: Yukarıda belirttiğimiz her butik hesabı için belirttiğimiz takipçi,takip edilen ve gönderi sayısı sürekli değişmektedir. Bu makale 29.06.2019 tarihinde hazırlanmış olup bu tarihteki sayılar baz alınmıştır. Sürekli güncelleme yapılmamaktadır.

Moda piyasa ekibi olarak yaratıcı iş fikirleri arasında butik  hesabı açma ve bu hesabı nasıl canlandıracağımıza dair küçük bir makale hazırladık. Umarız ki keyifle okumuş ve beğenmişsinizdir. Başarılar dileriz. 🙂

 

One thought on “En İyi 10 Instagram Butik Hesabı

  1. Anonim dedi ki:

    Ben aslında tesettür olmayan bitikleri tercih ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir