Yaratıcı İş Fikirleri

En İyi 10 İnstagram Tesettür Butik Hesabı

Wn iyi 10 instagram tesettür butiği

En iyi 10 instagram tesettür butik hesabı makalemizle sizlerleyiz sevigili modapiyasa takipçileri. Editörlerimiz her gün instagramı kolaçan ederken sizlerde bize butiğiniz varsa başvurabilir, sıkı bir instagram takipçisi iseniz butik önerebilirsiniz. Bu makalemizde instagram butik hesaplarında sıkça karşılaştığımız tesettür butik hesaplarını inceleyeceğiz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz En İyi 10 İnstagram Butik Hesabı makalesini okumak için buraya tıklayın.

Eğer sizlerde instagramdan para kazanma fikrinin yaratıcı iş fikirleri arasında olduğuna inanıyorsanız ve internetten para kazanmak istiyorsanız bu makalemize bir göz atmanızı öneririz.

Şule Giyim İnstagram Tesettür Butik

Bu makaleyi yayınladığımız gün itibariyle 343 bin takipçiye sahip bu instagram butik hesabı whatsapp üzerinden sipariş almaktadır. Sayfasında kargo ücreti, iade/iptal seçenekleri açık bir şekilde ifade edilmektedir. Gönderilerinin açıklamalarında beden ve fiyat bilgisinin açıkça yazılmış olması kullanıcılar açısından oldukça pozitif bir durumdur.

Şule Giyim İnstagram Tesettür Butik

Şule Giyim İnstagram Tesettür Butik

Ayrıca her gün güncel ve yeni ürünler paylaşılması ürün çeşitliliğini artırarak takipçi sayısının artmasını sağlamaktadır. Eğer sizlerde instagram butik açma fikrindeyseniz instagram butik hesabınızı bu incelemeler ışığında açabilirsiniz. Unutmayın ürün ve trendlerin güncel olması sizi tercih edilen instagram butik hesabı haline getirecektir.

Sitemiz üzerinden sizin için özel olarak seçtiğimiz Şule Giyim İnstagram Butik ürünlerine kolayca ulaşmak isterseniz: Şule Giyim

Eğer Şule Giyim İnstagram Butik hesabına kolayca ulaşmak isterseniz: Şule Giyim

Esvet Giyim Tesettür Butik

Makalemizi yayınladığımız gün itibariyle 304 bin takipçiye sahip olan Esvet Butik instagram hesabı hem günlük tesettür giyim hemde tesettür abiye giyim üzerine satış yapmaktadır. Açıkça belirtmek isteriz ki biz bu tesettür butik hesabını çok beğendik. Neden mi? Sayfayı incelediğiniz zaman göreceksiniz ki ürünleri özgün ve modayı yakından takip etmektedir. Sayfasında bilgiler açık ve anlaşılır olmakla birlikte yurt dışına da satış yapmaktadırlar.

Esvet Giyim Instagram Tesettür Butik

Esvet Giyim Instagram Tesettür Butik

Müşteri geri dönüşlerini paylaşarak kullanıcıya güven duygusu vermeketedirler. Ayrıca gönderilerdeki fotoğraflar kaliteli ve nettir. Bu da kullanıcıyı kendine çekmesi için çok önemli bir ayrıntıdır. Genel olarak gönderilerinde fiyat ve beden bilgisi paylaşmaktadır ve bu da kullanıcıyı yormadan kendi sayfasına çekmesi konusunda çok önemli noktalardan birisidir.

Sitemiz üzerinden sizin için özel olarak seçtiğimiz Esvet Giyim İnstagram Butik ürünlerine kolayca ulaşmak isterseniz: Esvet Giyim

Eğer Esvet Giyim İnstagram Butik hesabına kolayca ulaşmak isterseniz: Esvet Giyim

Tesettür Style

Bu makaleyi yayınladığımız gün itibariyle 286 bin takipçiye sahip Tesettür Style instagram butik hesabı günlük tesettür giyim üzerine satış yapmaktadır. Açıkçası moda piyasa ekibi olarak beğendiğimiz butikler arasında yer almayı başardı. Ürünlerin trendlere uyduğunu ve güncel olduğunu düşünüyoruz. Gönderilerdeki fotoğrafarın kaliteli olması, ürün detaylarının yeterince açıklanması kullanıcılara güven duygusu verdiğini düşünüyoruz.

Tesettür Style Instagram Butik

Tesettür Style Instagram Butik

Ayrıca ürün geri dönüşlerinin olduğu bir alan yapmış olmaları da pozitif noktalardan birisidir. Yalnızca whatsapp üzerinden sipariş verebiliyorsunuz. Buda instagramdan para kazanma için yeterlidir diyebiliriz. Ayırca her tarza uygun ürün çeşitliliğinin olması da kullanıcıların tercih etmesi anlamında büyük ölçüde önemlidir.

Sitemiz üzerinden sizin için özel olarak seçtiğimiz Tesettür Style İnstagram Butik ürünlerine kolayca ulaşmak isterseniz: Tesettür Style

Eğer Tesettür Style İnstagram Butik hesabına kolayca ulaşmak isterseniz: Tesettür Style

Semra Butik

Bu makaleyi yayınladığımız gün itibariyle 346 bin takipçiye sahip Semra Butik instagram butik hesabı hem günlük tesettür giyim hemde tesettür abiye giyim üzerine satış yapmaktadır. Moda piyasa ekibi olarak çok beğendiğimiz butiklerden bir diğeri olan Semra Butik’in trendleri takip etmesi ve ürünlerinin güncel olmasının tercih sebebi olduğunu düşünmekteyiz. Ayrıca dikkatimizi çeken bir diğer nokta ise gönderilerde detayların çok fazla olması ve kullanıcının aklındaki bütün sorulara yanıt vermiş olmasıdır ( ürün boyu, kol boyu, rengi, kumaş cinsi vs).

Bu tür özelliklerin tek tek yazılıp kullanıcı ile paylaşılmış olması hem kullanıcıya güven verir hem de özel hissettirir düşüncesindeyiz. Gönderilerdeki ürün fotoğrafları net ve kalitelidir. Unutulmamalıdır ki özenle çekilmiş fotoğraflar kullanıcıyı her zaman kendine çeker.

semraboutique instagram tesettür butik

Semraboutique instagram Tesettür Butik

Sitemiz üzerinden sizin için özel olarak seçtiğimiz Semra Butik İnstagram Butik ürünlerine kolayca ulaşmak isterseniz: Semra Butik

Eğer Semra Butik İnstagram Butik hesabına kolayca ulaşmak isterseniz: Semra Butik

Sonuç olarak eğer sizlerde yaratıcı iş fikirleri arasında butik açma niyetindeyseniz, instagramdan para kazanmak istiyorsanız yukarıdaki bilgiler ışığında bunu başarabileceğinize inanıyorum. İyi bir araştırma ve trend takibi, gelişimlere açık olma, çokça gayret ve çalışmayla instagramdan para kazanma o kadar da uzak bir fikir değil.

Moda Merve İnstagram Tesettür Butik

Bu makaleyi yayınladığımız gün itibariyle 792 bin takipçiye sahip Moda Merve instagram butik hesabı tesettür abiye kıyafetleri üzerine satış yapmaktadır. Ürünlerini hem whatsapp üzerinden hem de e-ticaret sitesi üzerinden yapmaktadır. Bir kullanıcı olarak instagramdan para kazanmak için sayfasında kargo, iptal/iade gibi opsiyonların açıklıkla yazılmış olması gerektiğini düşünmekteyiz.

Moda Merve Instagram Tesettür Butik

Moda Merve Instagram Tesettür Butik

Gönderilerin altına fiyat yazılmamış olması sadece yorumlara cevap olarak yazılmış olması da kullanıcı açısından negatif bir durumdur diyebiliriz. Ama tabii ki ürünlerin fotoğraflarının güzel ve net olması kullanıcıyı kendine çeken en önemli ayrıntılardan birisidir. İnstagramdan para kazanmak yaratıcı iş fikirleri arasındadır fakat rakiplerinizden bir adım önde olmak istiyorsanız Moda Merve instagram butik hesabının size yol gösterecek en iyi hesaplardan birisi olduğunu düşünmekteyiz. Bu incelemeyle de negatif olarak yorumladığımız noktaları pozitif hale getirerek bir instagram butik hesabı açmanızı öneriririz.

Eğer Moda Merve İnstagram Butik hesabına kolayca ulaşmak isterseniz: Moda Merve

Anadolu Giyim İnstagram Tesettür Butik

Bu makaleyi yayınladığımız gün itibari ile 603 bin takipçiye sahip Anadolu Giyim instagram butik hesabı tesettür abiye kıyafetleri üzerine satış yapmaktadır. Sayfasında kargo ücreti, iptal/iade seçenekleri açık bir şekilde ifade edilmektedir. Anadolu Giyim tesettür butiği gönderilerinde fiyat bilgisinin verilmemesi kullanıcılar açısından negatif bir durum olduğunu düşünmekteyiz.

Anadolu Giyim Instagram Tesettür Butik

Anadolu Giyim Instagram Tesettür Butik

Ayrıca video şeklinde gönderiler paylaşılması kullanıcı açısından hem ürünün duruşu hakkında bilgi edinilmesini hemde instgram butik hesabına duyulan güvenin artmasını sağlamaktadır. Bu instagram butik hesabına ait bir e-ticaret sitesi yoktur. İnstagramdan para kazanma yöntemi olarak whatsapp kullanmaktadır. Ama kendisine ait bir mağazası vardır.

Eğer Anadolu Giyim İnstagram Butik hesabına kolayca ulaşmak isterseniz: Anadolu Giyim

Moda Ala Tesettür Butik

Bu makaleyi yayınladığımız gün itibariyle 788 bin takipçiye sahip Moda Ala instagram butik hesabı hem günlük tesettür giyim hemde tesettür abiye giyim üzerine satış yapmaktadır. Moda Ala instagram butik hesabını incelediğimizde hem bir mağazaya sahip, hem e-ticaret sitesine sahip bir instagram butik hesabı olduğunu görüyoruz.

Moda Ala Butik İnstagram Butik

Moda Alâ Tesettür Butik instagram

Moda Ala butik instagram profilinde bilgiler açık ve anlaşılır bir şekilde belirtilmiştir. Gönderilerdeki fotoğraflar net ve ürün açıklamaları yeterlidir. Yani fiyat ve beden bilgisinin açıkça belirtilmiş olması kullanıcıyı kendine çekmektedir. Bu da instagramdan para kazanma yöntemlerinden birisi olan instagram butik hesabı üzerinden satış yapması rakiplerine karşı bir adım önde olmasını sağlamaktadır diye düşünüyoruz.

Eğer Moda Ala Butik İnstagram Butik hesabına kolayca ulaşmak isterseniz: Moda Ala Butik

Safari Tesettür Butik

En iyi 10 instagram tesettür butik makalesini yayınladığımız gün itibariyle 361 bin takipçiye sahip olan Safari Butik instagram  hesabı hem günlük tesettür giyim hemde tesettür abiye giyim üzerine satış yapmaktadır. Hem internet üzerinden satış yapan  hemde mağazaya sahip olan bu instagram butik hesabı sayfasında bilgilerini açık anlaşılır bir şekilde belirtmiştir. Safari butik  fotoğraflarının kaliteli olduğunu görüyoruz.

Safari Butik Tesettür İnstagram

Safari Butik İnstagram Tesettür Butik

Müşterilerden aldığı geri dönüşleri yayınlaması kullanıcılarda güven duygusu oluşturmaktadır. Gönderilerde fiyat, beden ve renk bilgisinin paylaşılması kullanıcılar için rahatlık sağlamakta ve sayfaya talebi artırmaktadır. Yine Safari Butik instagram hesabının internetten para kazanmak isteyen okurlarımızın incelemesi için iyi bir alternatif olduğunu düşünüyoruz.

Eğer Safari Butik İnstagram Butik hesabına kolayca ulaşmak isterseniz: Safari Butik

Kardeşler Butik

Bu makaleyi yayınladığımız gün itibariyle 78.5 bin takipçiye sahip Kardeşler Butik instagram butik hesabı hem günlük tesettür giyim günlük tesettür giyim konusunda satış yapmaktadır. Kardeşler butik hesabını incelediğinizde, diğer bahsettiğimiz butik hesapları ürün portföyü gibi açık ve anlaşılırdır. Kardeşler Butik sayfasında yayınlanan ürünlerin fotoğrafları net ve güzeldir.

Kardeşler Butik İnstagram

Kardeşler instagram Tesettür Butik

Aynı zamanda kardeşler butik gönderilerinde ürün bilgileri detaylıca yazılmış olması kullanıcıyı kendine çekmesi açısından oldukça etkili olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca bir de kendine ait bir e-ticaret sitesi vardır.

Eğer Kardeşler Butik İnstagram Butik hesabına kolayca ulaşmak isterseniz: Kardeşler Butik

Tesettür Island

Bu makaleyi yayınladığımız gün itibariyle 540 bin takipçiye sahip Tesettür Island instagram butik hesabı hem günlük tesettür giyim hemde tesettür abiye giyim üzerine satış yapmaktadır. Paylaşılan gönderiler net ve kalitelidir. Gönderilerde ürün fiyat bilgisi vardır fakat beden ve kumaş bilgilerinin eksik olmasının negatif olduğunu düşünmekteyiz.

Tesettür İsland Instagram Butik

Tesettür İsland Instagram Butik

Ne kadar ayrıntı o kadar güven duygusu diyebiliriz. Ayrıca Tesettür Island butiğin kendisine ait bir e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Yani kullanıcı dilerse e-ticaret sitesinden dilerse whatsapp üzerinden sipariş verebilmektedir. Ama moda piyasa ekibi olarak whatsapp üzerinden verilen siparişlerin kullanıcı için daha kolay ve ulaşılabilir olduğunu düşünmekteyiz.

Eğer Tesettür Island İnstagram Butik hesabına kolayca ulaşmak isterseniz: Tesettür Island

Modapiyasa Instagram Butik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Modapiyasa ekibi her zaman butiklerin yanında. Bizler inanıyoruz ki iyi işler yapan butikler büyük e-ticaret siteleri karşısında ürünlerini daha düzenli, daha kolay erişilebilir yayınladıklarında başarılarını arttıracaktır. Sizde ürün portföyünüze güveniyor,  ürünlerinizi daha çok kişiye ulaştırmak istiyorsanız butik başvuru bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı zamanda her türlü sorunuz Sonuç olarak eğer sizlerde yaratıcı iş fikirleri arasında butik açma niyetindeyseniz, instagramdan para kazanmak istiyorsanız yukarıdaki bilgiler ışığında bunu başarabileceğinize inanıyorum. İyi bir araştırma ve trend takibi, gelişimlere açık olma, çokça gayret ve çalışmayla instagramdan para kazanma o kadar da uzak bir fikir değil.

Butik Başvurusu için buradan : Modapiyasa Butik Başvuru Formu

İletişime geçmek için buradan : Modapiyasa İletişim Formu

Dipnot 1: Moda Piyasa ekibi olarak yukarda bahsettiğimiz butik hesaplarıyla ilgili yaşadığınız veya yaşayacağınız  herhangi bir aksaklık modapiyasa ekibinin sorumluluğunda değildir. Amacımız yalnızca İnstagramdan para kazanma hedefi olan kişi veya kişilere takip ve gönderi sayısı fazla instagram hesaplarını tanıtarak inceleme fırsatı sunmaktır.

Dipnot 2: Yukarıda belirttiğimiz her butik hesabı için belirttiğimiz takipçi, takip edilen ve gönderi sayısı sürekli değişmektedir. Bu makale 29.06.2019 tarihinde hazırlanmış olup bu tarihteki sayılar baz alınmıştır. Sürekli güncelleme yapılmamaktadır.

Moda piyasa ekibi olarak yaratıcı iş fikirleri arasında butik  hesabı açma ve bu hesabı nasıl canlandıracağımıza dair küçük bir makale hazırladık. Umarız ki keyifle okumuş ve beğenmişsinizdir. Başarılar dileriz. 🙂

One thought on “En İyi 10 İnstagram Tesettür Butik Hesabı

  1. Melek dedi ki:

    İstagram hesabımdan bakdım bedenime göre çok şey yoktu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir