Ne Giymek Gerek?

Bayan Kot Pantolon Kombinleri

Kot pantolon olarak bildiğimiz Blue Jean ilk olarak 1873 yılında maden işçileri için üretilmeye başlanmıştır. İlk çıktığı yıllarda dayanıklı ve kaba olması nedeniyle yoksul kesim ve işçi kesimin kullandığı bu ürün bugün her yaştan insanın büyük bir keyifle kullandığı elbiseler arasına girmiştir.

Kot pantolon olarak bildiğimiz Blue Jean ilk olarak 1873 yılında işçiler için üretilmeye başlanmıştır

Kot kombinleri ilk kullananlardan karizmatik kovboylar.

İlk yıllarda bu kumaşla yapılan ürünleri kaba ve sert yapısından dolayı isteyerek giymeyen işçilere bugünlerde hanımların kot kıyafetler için kombin tavsiyeleri aldığını söyleseler dalga geçildiğini düşünürlerdi.

Kadınlar pantolon giymeye başlayınca bayan kot pantolon modelleri hayatımızda yer almaya başladı. Mom jean modeli kareli gömlekle çok hoş olmuş.

Kot kumaşı birçok üründe kullanılmakta. Kot gömlek, kot elbise, kot ceket, kot kemer, kot cüzdan, kot telefon kılıfı ve kot çanta gibi birçok ürünün kot kumaştan yapılmış halini bulabilirsiniz.

Kot kumaş kullanılarak birbirinden şık kot gömlek modelleri ve kot tunik modelleri yapılıyor.

Kot kumaşı kullanılarak mini kot etek modelleri, midi kot etek modelleri ve uzun kot etek modelleri yapılıyor. Kumaş üzerinde yapılan işlemler diğer kumaş çeşitlerinden çok daha fazla görsel seçenek sunuyor.

Kot kumaşı kullanılarak mini kot elbise modelleri, midi kot elbise modelleri ve uzun kot elbise modelleri yapılıyor. Kumaş üzerinde yapılan işlemler diğer kumaş çeşitlerinden çok daha fazla görsel seçenek sunuyor.

Kot kumaşı kullanılan farklı modellerde kot ceket modelleri bulmak mümkün. Kumaş üzerinde yapılan işlemler diğer kumaş çeşitlerinden çok daha fazla görsel seçenek sunuyor.

Kot kumaşıyla üretilen kot cüzdanlar.

Akıllı telefon kılıfı olarak Kot Cep Telefonu Kılıfı.

Kot kumaşla üretilen spor kot çanta modeli.

Kot kumaşla üretilen kot kemer.

İşyerinde Kot Pantolon Kombini

Jean pantolonlar kamu çalışanlarının da iş yerinde giymelerine izin verildikten sonra daha fazla kullanılmaya başlandı. Öğretmenlerimizin üzerinde gördüğümüz şık jean pantolon kombinleri bu ürünlerin giyilmesine bugüne kadar neden izin verilmedi dememize neden oluyor.

İş yerinde giyeceğiniz pantolonlar iş dışında giyilenlerden biraz farklı olmalıdır. Ofis kombinleri yapacağımız pantolonları seçerken tek renk ve işlemsiz olmasına dikkat etmekte fayda var. Yırtık Jean pantolon, taşlamış Jean pantolon ve yıkamalı Jean pantolon modelleri ofis kombinleri için tercih edilmemeli.

Yırtık Kot Pantolon modelleri ofis veya iş yerinde kullanıma pek uygun değildir. Tabi eğer siz bir jean mağazasında çalışmıyorsanız.

Taşlanmış Kot Pantolon modelleri ofis kullanımında çok hoş olmayabiliyor.

Siyah kot pantolon, gri jean pantolon ve lacivert kot pantolon modelleri tercih edilebilir. Pantolonunuzun çok sade görünmesini istemiyorsanız küçük nakışlı pantolon modellerini tercih edebilirsiniz.

Siyah kot pantolon ve lacivert kot pantolon modellerine ilave olarak gri kot pantolon modellerini ofis kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

Pantolonum çok sade olmasın derseniz küçük nakışlı kot pantolon modelleri kombinleriniz için farklı bir alternatif olabilir.

Skinny jean pantolon modeli gibi vücuda oturan modeller yerine İspanyol paça kot pantolon veya bol paça kot pantolon modelleri iş yerinde tercih edeceğiniz modeller olmalıdır.

Skinny jean pantolon modeli gibi vücuda oturan modeller yerine İspanyol paça kot pantolon modelleri iş yerinde tercih edeceğiniz modeller olmalıdır.

Boru paça kot pantolon modelini de bu gruba dahil edebilirsiniz.

Ofis kombinleriniz için şık tercihlerden birisi de boru paça kot pantolon modeli olacaktır.

Bu modellerin üzerine giyeceğiniz düz renk şifon gömlek ve serin havalarda alabileceğiniz kısa ceket modelleriyle hoş ve zarif kombinler yapabilirsiniz.

Kot pantolon ofis kombinlerini tamamlamak için şifon gömlek veya şifon bluz modellerini kullanabilirsiniz.

Serin havalarda kısa ceketler kombinlerinizi tamamlamak için ideal olacaktır.

Abartılı takılardan uzak durarak ince bileklikler veya bileziklerle kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Abartılı olmayan ince bilezikler her zaman zarif göstermektedir.

İnce bileklikler hareketli ve hoş tamamlayıcı aksesuarlardır.

Davetlerde Kot Kombini

Jean pantolon giymeyi seviyorum ve davet edildiğim şık bir cemiyet ortamına da jean kombini yaparak gitmek istiyorum diyorsanız burada vereceğimiz kombin tavsiyesini denemelisiniz. Mavi kot pantolon yerine siyah veya beyaz Jean tercih etmelisiniz. Skinny kot pantolon ve bilek boy kot pantolon modeli uygun olacaktır.

Davetlerin vazgeçilmez iki renginden biri olan siyah kot pantolon modelleri farklı kombinlerle tamamlanabilir.

Davetlere giderken beyaz kot pantolon çok şık kombinler yapmanıza olanak tanır.

Pantolonunuzun üzerine ipek bluz, kruvaze bluz, çiçekli bluz, çiçek desenli gömlek veya nakışlı gömlek modellerinden bir tanesiyle kombin yapabilirsiniz. Bu modeller kot pantolonun rahatlığını dengeleyip şık bir hava katacaktır.

Davetlerde kombininizi tamamlamak için ipek gömlek kullanabilirsiniz.

Kruvaze bluz kot pantolon üzerinde çok hoş durur.

Çiçek desenli gömlek zarif ve renkli bir kombin yapmanızı sağlayacaktır.

Nakışlı Gömlek modelleri arasından farklı desenlerle hoş kombinler yapılabilir.

Sade bir kolye veya minik küpe modellerini aksesuar olarak tercih edebilirsiniz. Abartılı aksesuarlardan kaçınmanız size asil bir duruş kazandıracaktır.

Kot kombinlerinizi tamamlamak için küçük küpeleri kullanabilirsiniz.

 

Kot Kombinlerinizle birlikte sade küçük kolyeler kullanabilirsiniz.

Stiletto ayakkabı veya topuklu ayakkabı tercih etmelisiniz, spor ayakkabı veya alçak topuklu ayakkabı modellere bakmamalısınız.

Davetlere giderken giyeceğiniz kot pantolonun altına Stiletto ayakkabı modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Davetlere giderken kot kombinlerinizin altına topuklu ayakkabılar çok hoş olacaktır.

Partilerde Jean Kombini

Dans etmeye gidiyoruz ve içinde rahat edeceğimiz jean kombini yapmak istiyoruz. Likralı kot pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Bunlar size hareket kolaylığı ve esneklik sağlar. Boyfriend jean veya mom jean pantolon modelleri de partiler için doğru seçim olacaktır.

Boyfriend Jean yırtık kot giymeyi sevenler için tam bir parti pantolonu.

Mom Jean partilerde en çok tercih edilen modellerin başında geliyor.

Yıkamalı Jean pantolon modellerini seçebilirsiniz bunlar size daha hareketli bir görüntü katacaktır.

Partiye giderken yıkamalı Jean pantolon modellerini seçebilirsiniz bunlar size daha hareketli bir görüntü katacaktır.

Kalın bacaklarınızın olmadığını düşünüyorsanız mavi pantolon modellerini, Dar paça pantolon modelleri veya kısa paça kot pantolon modelleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kalın bacaklarınızın olduğunu düşünüyorsanız koyu renk siyah pantolon modellerini dar paça ve kısa pantolon modelleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kalın bacaklarınızın olduğunu düşünüyorsanız koyu renk siyah veya lacivert kot pantolon modellerini dar paça ve kısa pantolon modelleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Seçtiğiniz pantolon modelinin üzerine rahat basic tshirt veya spor gömlek modeli ile kombin sağlayabilirsiniz.  Spor ayakkabı modelleri bu kombine uygun olacaktır.

Partiye giderken seçtiğiniz pantolon modelinin üzerine rahat basic t shirt modeli ile kombin yapabilirsiniz.

Partiye giderken seçtiğiniz pantolon modelinin üzerine spor gömlek modeli ile kombin yapabilirsiniz.

Havanın serin olacağını düşünüyorsanız spor deri ceket gibi spor ceket modelleri ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Havanın serin olacağını düşünüyorsanız spor deri ceket ile kombinin yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir